Kadra pedagogiczna

• Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.
  • Nauczycielki są absolwentkami kierunków pedagogicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz WSP ZNP w Warszawie. Systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje  uczestnicząc w spotkaniach metodycznych, radach pedagogicznych, kursach i warsztatach metodycznych.
  • W swojej pracy wdrażają aktywnie nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań, uzdolnień i sprawdzania postępów dziecka.