Szanowni Rodzice Dzieci nowoprzyjętych

informujemy,że na Państwa adresy e-mail zostały przesłane informacje dotyczące pracy placówki.

Z uwagi na przerwę wakacyjną prosimy o kierowanie korespondencji na adres

p250@edu.um.warszawa.pl

WSZYSTKICH RODZICÓW PROSIMY O CODZIENNE SPRAWDZANIE POCZTY E-MAIL

Szanowni Rodzice dzieci rocznik 2013

prosimy o odbieranie informacji o gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole podstawowej .

Informację można odbierać od dnia 21 lipca w Przedszkolu codziennie w godz 8:30-16:00

Szanowni Rodzice Dzieci rocznik 2013

w związku z obowiązującymi nas  obostrzeniami sanitarnymi GIS obecnie niemożliwe jest zorganizowanie dla dzieci uroczystości zakończenia roku szkolnego i pożegnania z przedszkolem.

Myślimy o zorganizowaniu ww. uroczystości w ostatnim tygodniu sierpnia / jeśli okoliczności na to pozwolą/.

Prosimy o chwilę cierpliwości w nadziei,że spotkania będą możliwe.

Jeśli zdecydujecie Państwo o indywidualnym odebraniu pamiątkowych  dyplomów i książek zapraszamy po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu od 21 lipca br. w godz 8:30-16:00

Iwona Skorupa